Máte dotaz?+420 723 649 023(po–pá: 8:00–17:00)  [email protected]

Časté dotazy

Časté dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Spojte se s námi.

Jaké podklady potřebujete k výrobě komponenty?
Ideálně nám dodejte elektronický 3D model ve formě CAD souboru (.stp, další), výkresy a specifické požadavky na danou součástku (způsob a míra mechanického namáhání, optické vlastnosti a další). Nemáte-li podklady k dispozici, můžeme součástku naskenovat a navrhnout.
Aktuálně používanou součást bych chtěl kvůli lepším mechanickým vlastnostem vyrobit z plastu vyztuženého vláknem. Nemám k ní ale dokumentaci. Co mohu dělat?
Můžete nám komponentu zaslat nebo přinést – změříme ji, naskenujeme a dle požadavků upravíme a vyrobíme. Pokud by vám součást chyběla ve výrobě, přijedeme k vám a sken pořídíme na místě, aby se minimalizovala doba odstávky.
Potřebuji mít určité plochy přesné, např. souosé. Jaka je přesnost hotového výrobku?
Po vytisknutí a sintrování zaručená odpovídá přesnost výrobku normě ISO 2768-c. U součástí s optimalizovanou geometrií dosahujeme přesnosti dle ISO 2768-m. Pokud potřebujete povrch některé z ploch upravit nebo přesněji opracovat, stačí vše definovat v poptávce – o úpravy se postaráme.
Mám již připravený konstrukční návrh komponenty. Kdy ji budu mít k dispozici, když vám dnes zašlu poptávku?
Záleží na aktuálním vytížení našich strojů a složitosti poptávané součástky. Řádově ale výrobky z kovu většině klientů dodáme do týdne od potvrzení objednávky. Výrobky z kompozitních materiálů dodáváme do pěti dnů. V případě, že na produkt spěcháte a potřebujete jej mít k dispozici co nejdříve, kontaktujte nás prosím telefonicky.
Potřebuji jen konstrukční návrh součástí či zařízení. Mohu objednat jen tuto službu, aniž by se u vás pak vyráběly?
Samozřejmě, konstrukční činnost nabízíme i jako samostatnou službu.
Dodáváte výrobky také mimo Českou republiku?
Zásilky standardně odesíláme přes kurýrní služby (např. DPD, UPS a další) firmám i jednotlivcům z celého světa.
Jak u vás mohu poptat zboží či službu? Jak bude naše spolupráce probíhat?
Poptávku nám můžete zaslat vyplněním formuláře, e-mailem či nás poptat telefonicky nebo (po předchozí domluvě) i osobně v naší kanceláři. V poptávce uveďte, o jaký výrobek či službu máte zájem a – máte-li je k dispozici – přiložte elektronické podklady. Do 1 pracovního dne vás kontaktujeme a buď vám zašleme cenovou nabídkou, nebo se doptáme na podrobnosti. Po odsouhlasení cenové nabídky podepíšeme objednávku (součástí jsou dohodnuté parametry poptávaného výrobku a platební údaje). O dokončení výroby a odeslání komponenty vás vyrozumíme v okamžiku expedice.